"Колосок"
Дитячий журнал «Колосок» є науково-популярним природничим виданням для дітей 9-17 років. Читачі знайдуть тут знання з різних галузей природознавства у рубриках «Наука і техніка», «Жива природа», «Планета Земля», «Логіка і кмітливість», «Про все на світі». У кожному випуску є історії винаходів, логічні завдання, інтелектуальні конкурси та саморобки. На офіційному сайті можна завантажити кілька попередніх номерів для 
ознайомлення з журналом.


"Географія для допитливих"
Яка прекрасна наша земля, і як багато цікавого на ній. Якщо у тебе є бажання пізнавати, навчатися і корисно відпочивати, то цей журнал для тебе. На його сторінках друкуються найсучасніші наукові дані. Разом з ним ти можеш здійснювати захоплюючі подорожі. А ще гарантовані цікаві знання, приємні зустрічі з цікавими людьми. Ну і звичайно на тебе чекає багато різних радісних несподіванок.


"ЗооДруг"
У тебе є друг кішка чи собака? А може хом’як? Рибки, попугайчики, кролі та інші домашні тварини потребують догляду. Все, що потрібно знати про домашніх тварин: породи, здоров’я, виховання, догляд і багато іншої корисної інформації –  на сторінках журналу “ЗооДруг”."Історія для допитливих"
Ви хочете знати де? що? і коли? відбувалось у давнину? Чому король франків Карл мав прізвисько Великий? Як могли гуси врятувати Рим? Чому княгиню Ольгу водночас називали і Мудрою, і Святою, і Хитрою? Тоді журнал «Історія для допитливих» створений саме для вас! Адже тут можна знайти корисну інформацію, відповіді на будь-яке запитання, дізнатися про останні відкриття. Це видання готують професійні історики, які не перший рік працюють із дітьми. З журналом ви зекономите час, отримавши доступ до новітньої пізнавальної інформації, матимете змогу цікаво і з користю провести дозвілля.

"Клякса"
Газета “Клякса” – це веселі історії та прикольні картинки для школярів. Ми допоможемо школярам розібратися в будь-якій життєвій ситуації, знайти відповіді на хвилюючі їх питання. Творчість, знайомство, гумор, тексти пісень, питання і відповіді – все це в газеті “Клякса”. У будь-якому випадку – море анекдотів і гумору! Будь з нами.


"Однокласник"
Сучасний журнал для підлітків. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми: кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт, психологічні тести, анекдоти, конкурси, оповідання й повісті, гороскопи – все це можна знайти на сторінках журналу

Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!

"Сто талантів"
На сторінках журналу для підлітків “Сто талантів” ти можеш прочитати про все, що так деколи важко батькам донести до твоєї свідомості . Просто й ненав’язливо статті журналу промовляють до хлопця чи дівчини віком 1-15 років і допомагають їм увійти в доросле життя. Актуальні питання в рубриці “Сам на сам”, тести, оповідання, статті про музику й спорт, моду і зовнішність, головоломки та рубрика “Шукаю талановитих друзів” – усе те, що цікавить вас, підлітків. Він стане у пригоді всім хлопцям і дівчатам, які хочуть прожити кожен день талановито і цікаво.
"Фізика для допитливих"
Читаючи науково-популярний журнал “Фізика для допитливих”, ти дізнаєшся про історію наукових відкриттів, познайомишся з тим, як закони фізики працюють на людей, знатимеш про останні досягнення у фізиці, проводитимеш цікаві домашні досліди та спостереження. Ти зрозумієш, що світ фізики значно ширший і різноманітніший, ніж світ шкільної фізики.

"Юная леди"
Так, цей журнал для тебе, юна дівчинко! На сторінках цього журналу ти можеш знайти відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють, потоваришувати із своїми ровесницями, дізнатись, які бренди сьогодні актуальні, що нового з’явилось із косметики, як приборкати поганий настрій. А ще журнал “Юная леди” по рекомендує, чим можна здивувати своїх подруг у свято, і як стати яскравою і стильною.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу