Як навчитися читати за допомогою гри
Є ще кілька методів, здатних привчити дитину до читання в ігровій допомоги:
метод Кассиля. 
Полягає в тому, щоб читаючи дитині книжку, зупинитися на найцікавішому місці ( «немає часу!») І тим самим, спровокувати дитини самостійно дочитати епізод. Для початку, залишай «дочитати» невеликі уривки, щоб дитині не набридло.
Рольовий метод. 
Читай з дитиною книжку по черзі, а краще за ролями: приміром, дитина читає слова автора, а ти озвучувати інших героїв. Така гра зацікавлює дітей і дає відчути себе більш самостійними.
Метод головних героїв. 
Напиши дитині невелику лист від імені якогось книжкового героя (наприклад, Карлсона) з пропозицією дружити. Кожне наступне лист подовжуй, наповнюючи його новими історіями, щоб зацікавити дитину. Таким чином, читання підсвідомо почне асоціюватися з задоволенням.
Метод допомоги.
 Якщо ти зайнята домашньою роботою, попроси дитини почуття тобі вголос. Скажи, що це дуже допомагає, і тобі не так важко і важко справлятися з твоєю роботою. При приготуванні страв попроси дитини диктувати тобі рецепт з кулінарної книги.

Для кожної дитини спосіб привчання до книги індивідуальний. Можливо, у тебе є свій метод, як зацікавити дитину читати, або придумана гра, за допомогою якої ти привчила малюка до читання - поділися ними з нами та іншими матусями.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу