Пізнавальні журнали

Якщо у вас росте молодший школяр або трохи старша дитина, то радимо такі періодичні видання: 

«Велика дитяча газета»
Журнал «ВДГ» – видання для дітей від 9 до 12 років. Хоча насправді «ВДГ» із задоволенням читає вся родина! Адже щономера у виданні – цікаві факти про світ, науку, техніку, головоломки, логічні завдання від професора Головомийка, конкурси, кросворди і сканворди – все те, що розважить і навчить будь-кого!




 «Зернятко»
«Зернятко» — український журнал, адресований дітям 6 — 12 років. Видається з 2001 року у Львові у Видавництві «Свічадо». Виходить щомісяця (окрім липня і серпня).
Основна тематика журналу пов'язана з вихованням у дітей християнської моралі. Виклад проводиться у вигляді у цікавих розповідей, коміксів, малюнків, кросвордів. У кожному номері журналу — додаток-саморобка. Розглядаються різні морально-етичні теми, які актуальні у середовищі дитячого читача.


 "Джміль"
"Джміль" - унікальний дитячий журналпризначений для роботи дорослого з дитиною у родині, дитячому садку та школі. Журнал розвиває творчі здібності, виховує ерудовану, активну і щасливу людину. Саме таке видання мудрий дорослий шукає для своїх дітей.
Створений на основі перевірених практикою науково-обґрунтованих освітніх технологій, «Джміль» легко навчає, розвиває та виховує дошкільнят і молодших школярів.
«Джміль» — це дитячий журнал, який не містить реклами, 

"Пізнайко"
Одне із найпопулярніших дитячих видань в Україні. Кожен випуск журналу «Пізнайко від 2 до 6» є тематичним.  Малюки знайдуть тут багато яскравих ілюстрацій, а батьки – пояснення про те, як працювати з даним матеріалом. Номери журналу тестуються із залученням діток та педагогів, а 1-2 рази в рік редакція проводить анкетування для внесення коректив у концепцію подання матеріалу.  Сучасним та цікавим є офіційний сайт видання. Тут можна не лише передплатити журнал, але й придбати архівні випуски, книги, почитати корисні статті та зіграти у флеш-ігри.
  
"Ангелятко"
Дитячий журнал «Ангелятко» містить у собі цікаві казочки, віршики, загадки та пісеньки. Зміст сформовано дитячими психологами та методистами. Видання дає знання про навколишній світ, розвиває логічне мислення, кмітливість та спостережливість. Доки мама читає текст, найменші дітки можуть розглядати малюнки. Школярики зможуть прочитати журнал самотужки. У кожному випуску є іграшки-саморобки. Створюючи щось власними ручками, малюк розвиватиме дрібну моторику та фантазію. На офіційному сайті можна передплатити журнал в режимі онлайн. А ще тут є багато казок, віршиків та завдань. Добре і позитивне періодичне видання для дітей.

«Котя малюк»
Дитячий журнал «Котя малюк» допомагає підготуватись до школи, засвоїти основи англійської мови, математики, логіки. Котя – скорочено від Костянтин. Саме так звати головного героя журналу – маленьке біле кошеня. У видання читачі знайдуть такі рубрики: «Юний Ерудит», «А чи знаєте ви?», «Весела Англійська», «Цікава математика», «Для спостережливих», «Домашня майстерня», «Загадки від Коті» та інші. На офіційному сайті теж є багато цікавинок, серед яких казки для читання малюкам.

"Маленька фея та сім гномів"
Назва журналу відображає його вміст. Головними героями є Маленька Фея та  гноми. Кожен з казкових персонажів веде власну рубрику, як от «Історії від Мудруна», «Рецепти від Ласуна», «Розмальовка від Веселуна», «Казка-забавлянка від Простачка», «Мовне завдання від Буркотуна», «Лабіринт від Сплюха», «Майстер-клас від Маленької Феї». Видання пропонує дівчаткам завдання на розвиток уваги, логічного мислення, художні твори та саморобки.
Журнал для дівчаток 5-9 років.


"Малятко"
Журнал для дітей 4 -10 років  видається з 1960 року, тому відомий батькам сучасних малюків. Тут можна знайти літературні твори, яскраві ілюстрації, логічні завдання та саморобки. Традиційні рубрики – «Калинчине віконце», «Прочитай сам», «Маляткова пошта», «Стежками рідного краю», «Незабутні Маляткові друзі», «Сторінка для батьків» та інші.






"Барвінок"
Журнал для дітей 6- 12 років
Класика дитячої періодики. Журнал починався у 1928 році як «Жовтеня», а згодом перетворився у знайомий нам «Барвінок». Для дітей тут знайдеться багато цікавого: художні твори, цікавинки про навколишній світ, різноманітні завдання. Традиційні рубрики: «Хто? Що? Як? Де? Коли? й Чому?», «Ми любимо читати!», «Секретні файли про тебе», «Торбинка дядечка Запитайлика», «Книга золотих казок» та інші. Редакція журналу ставить перед собою важливі завдання: інтелектуальний розвиток дитини, зацікавленість у читанні, виховання поваги до родинних цінностей. Автори не бояться торкатись тем паління, алкоголю та шкідливої їжі. Цікавим є офіційний сайт журналу. Тут можна знайти художні твори для дітей, цікавинки про Україну і світ, архів попередніх номерів. Редакція, однак, попереджає, що вся ця інформація призначена виключно для особистого перегляду.
"Куля"
Дитячий журнал «Куля» є розважально-пізнавальним виданням для дітей 7 -12 років. Зміст частково синхронізований зі шкільною програмою, але це не повторення, а доповнення пройденого матеріалу. Рубрики: «Кіноманія», «Веселі задачки», «Кулин довідник», «Шануй рідне», «Ха-ха-ха», «Світ природи», «Зроби сам», «Фотоконкурс» та інші. Фото учасників конкурсу публікується на офіційному сайті дитячого видання. Тут же є розділ з флеш-іграми, багато цікавої інформації для читачів та їх батьків.


"Професор Крейд" 
яскравий, динамічний, сучасний пізнавально-розважальний журнал для дітей 6-10 років. Разом із веселою командою професора Крейда, академіка всіх наук, юні читачі переконаються, що бути розумним — це круто! Журнал видається з 2005 року щомісяця. 

Основні рубрики журналу
“Академія Крейда”– захоплююче про складні поняття та явища навколишнього світу
“Еврика” – доступно про механізми та процеси виробництва 
“Розглядалка” – оригінальна гра-малюнок, яка розвиває спостережливість і уважність
“Живосвіт” – цікаві факти з життя тварин
“Ігротека” – різноманітні ігрові завдання для розвитку логічного та образного мислення
“Майстерня Крейда” – створення оригінальних виробів своїми руками
English with fun – вивчення англійської мови в ігровій формі
“Що це?” – фотозагадка, за допомогою якої пояснюється незвичайне явище чи об’єкт
“Читачун” – цікаві оповідання для дітей молодшого шкільного віку
“Пригоди вряди-годи” – комікс про пригоди головних героїв журналу
Обcяг: 32-36 сторінок
Мова видання: українська зі спеціалізованими сторінками англійською мовою
Ілюстрації: кольорові, створені професійними художниками 



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу