Нові надходження

Це посібники для 5-6 класу:

 Основи споживчих знань. Споживча етика.
 Посібник містить відомості про життя у світі товарів і послуг, що оточують нас щоденно. Містить поради та інформацію, що дасть можливість бути компетентним у власних пошуках, а це: інформація про товар, цього ціну, якість, користь, корисність; інформацію про те, де і як знайти необхідну продукцію; яким чином і для чого використовувати придбану річ.


 Захопливий світ біології.
У посібнику розкриті теми з росту й життєдіяльності мікробів, рослин та грибів, а токож закономірності впливу навколишнього середовища на організми та особливості й значення взаємодії організмів між собою.

Антологія. Казка в шкільному курсі літератури.
Антологія містить українські народні казки та казки українських письменників, казки народів світу та казки представників етнічних спільнот, які проживають на території України. Словнички, наведені на сторінках книги, прояснюють маловідомі чи діалектні слова у творах, а також розкривають символізм окремих елементів казок у різних культурних традиціях.




 Український правопис. Методика реалізації. Навчально-методичний посібник.
У посібнику системно репрезентовано новації Українського правопису, схвалено Кабінетом Міністрів України 2019 року. Надано коментарі щодо сутності та специфіки відповідних норм з погляду історії мови та сучасного стану мовної системи. Окрему увагу приділено методиці опрацювання правописних змін на уроках української мови та інших навчальних предметів.

Методична література Нової української школи.

      Методика навчання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 1-2- класах.
Запропонований методичний посібник має на меті допомогти опанувати теорію інтеграції, яка є методологічним і дидактичним фундаментом методики викладання інтегрованого курсу «Мистецтво», а також ознайомитися з інноваційними освітніми технологіями.
         




     
Методика навчання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-2- класах.
Основною метою посібника є формування відповідних Концепції Нової української школи та Державному стандарту початкової освіти методичних компетенцій учнів початкової школи щодо викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ», зокрема у використанні діяльнісного підходу під час організації освітнього процесу.
       


     


Методика навчання інтегрованого курсу «Математика» у 1-2- класах.
У посібнику реалізовано науково-методичні напрацювання авторів, враховано сучасні дослідження про психофізіологічні особливості дітей цифрового покоління.
      



     
« Нова Українська школа: Використання інформаційно-комунікаційних технологій у 1-2 класах».
 Навчально- методичний посібник є порадником учителя початкових класів у використанні сучасних цифрових технологій в організації навчання молодших школярів в умовах реалізації Концепції НУШ. Посібник містить методичні рекомендації щодо використання сучасних інтерактивних дошок і STEM –столів, створення ментальних карт на засадах використання програмного забезпечення Free Mind тощо.

      


    -  «Нова Українська школа: порадник для вчителя»
Навчально- методичний посібник містить матеріали та практичні завдання, які допоможуть учителям створювати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснити моніторинг розвитку учнів.
  -     «Нова Українська школа: теорія і практика формувального оцінювання у 1-2 класах»
Основною метою посібника є розкриття принципів, істотних ознак та особливостей реалізації формувального оцінювання у I циклі початкової освіти (1-2 класи); аналіз відмінностей між формувальним та поточним і підсумковим оцінюванням; характеристика основних етапів формувального оцінювання; презентування техніки такого оцінювання.
        -   «Нова Українська школа: організація діяльності учнів початкових класів»
У посібнику висвітлено особливості реформування початкової школи, подано методичні поради щодо компетентнісно-інтегрованого підходу й навчання молодших школярів, науково-теоретичне обгрунтування нових понять. Аналізуються можливі напрями інтеграції в початковій школі.
  




Популярні дописи з цього блогу