Важливим показником рівня виховної роботи є стан збереження навчальної книги. Тому приорітетним напрямком діяльності бібліотеки та педагогічного колективу є формування в учнів дбайливого ставлення до підручників та навчальних посібників.
Протягом ІV тижня листопада 2016 р. стартував І етап рейду-перевірки стану збереження підручників учнів початковаї школи.
 Під час перевірки зверталася увага не лише на стан підручника, а й на відношення до нього господаря:  наявність підпису, чистота, охайність обкладинки,  наявність закладки, відсутність  помарок, зроблених ручкою або олівцем, розірваних сторінок, загорнутих кутів, закладених в книги зошитів та ручок. Враховувався рік видання підручника.

Серед кращих користувачів підручниками можна відзначити таких учнів:
1-а клас : Путря І., Кацаєва А., Таран Д., Пасічник А.,Білоус А.,
Кузнєцова А., Домбров Г.,

2-А клас: Васильченко М.,Сусідка В.,Пилипенко В.,Гуменок М., 
Іващенко А.,Павленко І.,

2- Б клас: Антипенко М.,Семашко В.,Сінько К.,Дорошенко В.,
Буй М.,Завгородній Д.,Чеботаєва К.,Петух Н.

3-А клас: Авраменко В., Білоус Д., Горчарук А.,Вітітньов О., Галайченко В., Запрягаєв Н.,Єфремова М.,Лепська Є., Малюга В., Пивовар Є.,Марецька Д.,
Щічко Є.Полякова А.-М.,

3-Б клас: Мирошниченко Д.,Невелич О.,Жерновенков І.,Онаць Д.,Зубко Р.,Коваль К.,Тягнибіда М.,Яцюк А.,Пономаренко В.,Новікова А.,
Любченко О.

 протягом тижня працювала " Книжкова лікарня". Відремонтовано 96 примірників підручників.

Шановні батьки!
Своєчасно звертайте увагу на стан підручників ваших дітей ,не залишайтеся байдужими. Адже своєчасно відремонтований підручник на кінець навчального року буде мати належний вигляд. Пам’ятайте, що ви несете відповідальність разом з неповнолітніми за збереження навчальної книги. І головне  за цими підручниками будуть навчатися ще не одне  покоління школярів.


Немає коментарів:

Дописати коментар